तनहुँ सांस्कृतिक तथा पर्यटन महोत्सव -याली

मुग्लानी खबर २० कार्तिक

नेपाल आदिवासी जनजाति महासङ्घ जिल्ला समन्वय परिषद् तनहुँको आयोजनामा बुधबारदेखि दमौलीमा शुरु चौथो तनहुँ सांस्कृतिक एवं पर्यटन महोत्सवका अवसरमा निकालिएको -यालीमा सहभागीहरु । महोत्सव कात्तिक ३० गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ ।

नेपाल आदिवासी जनजाति महासङ्घ जिल्ला समन्वय परिषद् तनहुँको आयोजनामा बुधबारदेखि दमौलीमा शुरु चौथो तनहुँ सांस्कृतिक एवं पर्यटन महोत्सवका अवसरमा निकालिएको -यालीमा सहभागीहरु । महोत्सव कात्तिक ३० गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ ।

नेपाल आदिवासी जनजाति महासङ्घ जिल्ला समन्वय परिषद् तनहुँको आयोजनामा बुधबारदेखि दमौलीमा शुरु चौथो तनहुँ सांस्कृतिक एवं पर्यटन महोत्सवका अवसरमा निकालिएको -यालीमा सहभागीहरु । महोत्सव कात्तिक ३० गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ । तस्वीर : कृष्ण न्यौपाने


Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *